REFERENCE
Sem vložte podnadpis

Nejvlivnější ženy naší doby

Překlad knížky z italského originálu 
Ritratti delle grandi donne del nostro tempo do českého jazyka.


Jana V.

Cestovní agentura Moto Sardinie 

Naprosto výborná lektorka italštiny. Chodím na soukromé lekce již více než dva roky a velice mě posouvá vpřed. Italštinu potřebuji pro profesní účely práce na Sardinii, a tak konverzace spojená s gramatikou během soukromých hodin s Lucií mi naprosto vyhovuje. Opravdu doporučuji.

Markéta S.

Agentura Butterfly

Paní Koubová mne učila obchodní italštinu v rámci firemního vzdělávání. Především ale překládala obchodní korespondenci, která je pro naši společnost důležitá v rámci komunikace s italskými orgány. Každou lekci přizpůsobila konkrétním požadavkům a zaměřovala se na praktické příklady. Výuka je sestavena tak, aby si každý našel to své - konverzace, překlady, cvičení, gramatika, slovní zásoba, poslechy, domácí úkoly. Lektorka je velmi milá, ochotná, trpělivá a motivující.

Enzo Ferrari - Mé strašné radosti

Překlad knížky z italského originálu Le mie gioie terribili - Storia della mia vita do českého jazyka

Renata O.

jednatelka a designerka firmy Sabri

Pro italštinu a slečnu Lucku jsem se rozhodla z lásky k Itálii a svým tamním známým. Nyní mě učí již několik let a stále jsem nadšená a na hodiny s ní se těším. Je nápaditá a jako lektorka mi vždy vychází vstříc náplní výuky, což mi vzhledem k mé pracovní vytíženosti velmi vyhovuje. Přiznávám, že nemám ráda gramatická cvičení, proto hodiny probíhají hlavně formou konverzace, pročítáním italských časopisů o designu, který je mou prací i velkým koníčkem, překladem a poznáváním italských reálií. Mohu slečnu Koubovou jen doporučit! 

Iva K.

Technistone

Lucie působí v naší firmě jako lektorka italštiny. Cením si zejména jejího individuálního přístupu, přizpůsobení se danému tématu, energičnosti a nadšení, s jakým italský jazyk podává.

Lucie K.

Lucie Kunzová Mikropigmentace

Lucie mne učila italštinu přibližně rok a byla jsem moc spokojená, měly jsme jak soukromé hodiny konverzace, tak soukromé hodiny gramatiky. Díky konverzaci s Lucií jsem se zlepšila v mluvení a ztratila obavy a ostych. Lucie mi dále pomáhala s překlady odborné italštiny pro mojí práci. Vše bylo vždy v čas a v pořádku. Mohu vřele doporučit.