Alice Z.


Lucie mě vyučuje italštinu individuálně on-line a jsem velmi spokojená. Lekce jsou záživné, lektorka s citem kombinuje konverzaci a gramatiku a ačkoliv jsem téměř začátečník, vůbec nevadí, že výuka neprobíhá prezenčně. Italsky jsem se začala učit pro radost a díky úrovni výuky jsem motivovaná ve studiu italštiny tímto způsobem pokračovat.

Jana V.

Cestovní agentura Moto Sardinie 

Naprosto výborná lektorka italštiny. Chodím na soukromé lekce již více než dva roky a velice mě posouvá vpřed. Italštinu potřebuji pro profesní účely práce na Sardinii, a tak konverzace spojená s gramatikou během soukromých hodin s Lucií mi naprosto vyhovuje. Opravdu doporučuji.

Markéta S.

Agentura Butterfly

Paní Koubová mne učila obchodní italštinu v rámci firemního vzdělávání. Především ale překládala obchodní korespondenci, která je pro naši společnost důležitá v rámci komunikace s italskými orgány. Každou lekci přizpůsobila konkrétním požadavkům a zaměřovala se na praktické příklady. Výuka je sestavena tak, aby si každý našel to své - konverzace, překlady, cvičení, gramatika, slovní zásoba, poslechy, domácí úkoly. Lektorka je velmi milá, ochotná, trpělivá a motivující.

Renata O.

jednatelka a designerka firmy Sabri

Pro italštinu a slečnu Lucku jsem se rozhodla z lásky k Itálii a svým tamním známým. Nyní mě učí již několik let a stále jsem nadšená a na hodiny s ní se těším. Je nápaditá a jako lektorka mi vždy vychází vstříc náplní výuky, což mi vzhledem k mé pracovní vytíženosti velmi vyhovuje. Přiznávám, že nemám ráda gramatická cvičení, proto hodiny probíhají hlavně formou konverzace, pročítáním italských časopisů o designu, který je mou prací i velkým koníčkem, překladem a poznáváním italských reálií. Mohu slečnu Koubovou jen doporučit! 

Iva K.

Technistone

Lucie působí v naší firmě jako lektorka italštiny. Cením si zejména jejího individuálního přístupu, přizpůsobení se danému tématu, energičnosti a nadšení, s jakým italský jazyk podává.

Lucie K.

Lucie Kunzová Mikropigmentace

Lucie mne učila italštinu přibližně rok a byla jsem moc spokojená, měly jsme jak soukromé hodiny konverzace, tak soukromé hodiny gramatiky. Díky konverzaci s Lucií jsem se zlepšila v mluvení a ztratila obavy a ostych. Lucie mi dále pomáhala s překlady odborné italštiny pro mojí práci. Vše bylo vždy v čas a v pořádku. Mohu vřele doporučit.

Gabriela A.

Eliott

Díky Lucii stále vylepšuji svou italštinu, především po gramatické stránce. V době koronavirové jsme přešly i na online video výuku, která je skvělá, protože můžeme mít lekce prakticky odkudkoli. Také děkuji za překlady odborných textů pro mou společnost. Lucie se tématem zabývá do hloubky, což mne moc potěšilo. Nejedná se tak o pouhý bezmyšlenkovitý překlad.

Lucie CH.

Manažer / Společnost

Lucka je můj druhý pokus učení se Italštiny, první pokus individuální výuky s jiným profesorem mě nenadchl. Naštěstí tentokrát je to to pravé. Lucka velmi dobře vysvětluje gramatiku ale také dává důraz na mluvení a konverzaci. Hodiny jsou velice individualní a tempo mi velice vyhovuje. Hodiny jsou příjemné, rychle utíkají a opravdu to v hlavě zůstává! Z původních 2 hodin týdně jsem teď přešla na dvojitou "dávku" , chci využít toho nadšení abych se rychleji naučila. Navíc Lucka je velmi příjemný člověk se kterým jsem si i lidsky sedla, tak je to o příjemnější.